Müşteri Temsilcisi

+90 505 100 91 11

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Taşımacılık, nakliye sektöründe verilmeye başlanan hizmetlerden bir tanesi de eşya depolama olarak isimlendirilen hizmet olarak görünüyor. Bu hizmet bazı kişiler için gereksiz gibi görünse de aslında çok faydalı olabilir. Örneğin satın aldığınız evin tadilatı tamamlanmamış ama eski evinizden ayrılmanızın gerektiği bir durum söz konusu olabilir. Bu durumda sıkıntıya girmek ya da farklı çözümler aramak yerine eşyalarınız güven içinde bekletileceği depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Taşımacılık sektöründeki güvenilir isimler arasında yer alan Ada evden eve nakliyat şirketi bu hizmeti de veren firmalar arasında yer alıyor.

Happy couple making plans for home improvement

Söz konusu hizmet aslında diğer taşımacılık hizmetlerinden farklı değil. Sadece eşyalarınızın toplanması ile gideceği yere götürülmesi arasında mola vermeleri, bir süre bekletilmeleri söz konusu oluyor. Örneğin evden eve nakliyat işinde eşyalarınız ambalajlanıyor, etiketleniyor, taşınıyor, araca yüklenerek naklediliyor ve yeni evinize götürülüyor, indiriliyor ve yerleştiriliyor. Ada nakliyat tarafından verilen depolama hizmetinden yararlandığınızda da işin başlangıcı ve sonucu aynı şekilde gerçekleşiyor. Depolamak istediğiniz eşyalar (gerekliyse) sökülüyor, ambalajlanıyor ve nakliye aracına taşınıyor. Ama yeni adresine gitmek yerine Ada Nakliyat’ın sağlamış olduğu depolama alanına götürülüyor. Eşyalarınız ambalajlı olarak depolara konuluyor. Depoda bulundukları süre içinde sigorta ettiriliyorlar. Eşyaları geri almak istediğinizde ise tekrar araçlara yükleniyor, verdiğiniz adrese götürülüyor, indiriliyor, ambalajları sökülüyor ve montajları yapılarak istediğiniz yerlere yerleştiriliyorlar. Yani yapılan iş normal nakliyat işlerinden farklı değil. Sadece sizin istediğiniz bir süre boyunca, ambalajlı ve sigortalı olarak depoda bekletiliyorlar.

Tabi depolama işi sadece örneğimizdeki bir durum için değil farklı ihtiyaçlar söz konusu olduğunda da gerçekleştirilebilir. Depolama ve nakliyat fiyatları hakkında ya da diğer işlemler hakkında bilgi almak için Ada Nakliyat’ın telefon numaralarını arayabilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin taşınması, piyano gibi özel eşyaların ya da tarihi eserlerin, antikaların nakledilmesi gerektiğinde de aynı yolu izleyebilirsiniz. Netice itibariyle taşınma, nakliyat, depolama işlerinizin sorunsuz olarak ve uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesi, kısa süre içinde tamamlanması için tek yapmanız gereken Ada eve eve nakliyat ile bağlantı kurmak. Bu işlerinizi üstlenecek çok sayıda firma bulabilirsiniz. Ama işleri yapılması gerektiği gibi yapan, tüm güvenlik önlemlerini alan, daha önemli sorunlarla karşılaşmanızı engelleyen bir firma ile çalışmak istediğinizde seçenekleriniz hızla azalacaktır. Dolayısıyla nakliyat işlerinde tecrübeli, uzman, güvenebileceğiniz, gerekli donanıma ve ekibe sahip olan bir firma ile çalışmak istediğinizde Ada evden eve nakliyat şirketini aramalısınız.