Müşteri Temsilcisi

+90 505 100 91 11

Kurumsal

Hakkımızda

 Ada Nakliye ve Taşımacılık olarak; sizler için uzun yılların getirdiği deneyim ile profesyonel taşımacılık hizmetleri yürütmeye devam ediyoruz. İşimize verdiğimiz önem ve değerin bir göstergesi olarak, iş kalitesine ve zamanlamaya son derecede dikkat ediyoruz. Ayrıca, sizlere ait eşyaların nakliyesi esnasında, her daim sorumluluk sahibi bir tutum sergilemeye özen gösteriyoruz. Alanında uzman elemanlarımız ve 15 kişilik çekirdek kadromuzun uzun emekleri sonucunda sizler için çeşitli sıkıntılardan uzak bir nakliye süreci vaat ediyoruz. Ofis taşıma, ev taşıma ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz ile kaliteli hizmet politikamızı ön planda tutuyor; mutlu müşteri topluluğumuzu her geçen gün daha da büyütüyoruz.

ada-nakliye

Nakliye ve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Eşyalarınızı önemseyerek titiz bir çalışma modeli sergilemekteyiz. Özenle yerinden söküp taşımasını gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olmaya dikkat ediyoruz. Ardından, eşyalarınızı koruyarak monte işlemini tamamlıyoruz. Ambalaj işleminde kaliteli materyaller tercih ediyoruz. Böylece, Ada Nakliye ve Taşımacılık olarak sizler için hem doğa dostu bir yaklaşım sergileyerek gereksiz ambalaj atıklarına sebep olmaktan uzak durmakta, hem de eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu miktarda ambalajı kesinlikle kullanmaktayız. Ardından, nakliye sigortası kapsamında taşıdığımız eşyalarınızın taşıma işlemini itina ile bitiriyoruz ve ardımızda gülümseyen mutlu müşteriler bırakıyoruz.

Ada Nakliye ve Taşımacılık olarak, sözden çok ortaya çıkardığımız işin önemli olduğuna inanıyoruz. Çeşitli referanslarımız arasında yer alan isimleri de görüntüleyerek hakkımızda daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca, şehirlerarası nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı hizmetlerimizin tamamını güvenle tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra mevcut olan hizmetlerimiz arasında fabrika taşımacılığı, müze ve banka taşımacılığı da mevcut durumdadır.

Şehir İçi – Şehirlerarası Nakliyat

Taşıdığımız yükün sadece eşya olmadığının farkındayız. Müşterilerimizin değerlerini ve beklentilerini de taşıdığımızı her daim kendimize hatırlatarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Firma olarak, sektöre adım attığımız ilk günden itibaren bu bilinçle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Ada Nakliyat olarak sizler için nakliye sürecinde yaşayabileceğiniz çeşitli sıkıntıları önlemeye yardımcı oluyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel yaklaşımımız sayesinde, sizler de nakliye işlemleriniz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.