Müşteri Temsilcisi

+90 505 100 91 11

Ofis taşımacılığı, firmamız tarafından kurum değerlerinize uygun olarak profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilir. Kurumsal yapınız ve istekleriniz göz önünde bulundurularak taşınan tüm eşyalarınız özenle paketlenerek ofis donanımınıza zarar vermeden başarıyla gerçekleştirilir. Ofis taşımacılığı esnasında teknolojik aletler ve eşyalarınız ayrı olarak konumlandırılır ve taşıma esnasında tüm eşyalarınız için aynı özen ve hassasiyet gösterilir. Ofis içerisinde bulunan eşyalarınız için yeni ofisinize taşınacak eşyalarınızda ofisten ofise, evden ofise, depodan ofise seçeneklerinde nakliye hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetlerden dilediğiniz hizmeti kendinize seçebilir ya da ekiplerimizin sizler için daha kullanışlı olacağını düşündüğü hizmetlerden yararlanarak taşınma sürecinizi kolay ve hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis donanımı çoğunlukla teknolojik aletlerin de içerisinde bulunduğu geniş bir eşya skalasını kapsar. Bu nedenle eşyalarınızı taşırken özellikle mobilyalara kıyasıya daha hassas olan teknolojik aletlerinizi taşınma esnasında zarar görmeyecekleri şekilde köpük gibi özel paketleme seçenekleri kullanarak paketliyoruz. Bunların yanında her eşyanız için özenle belirlenen paketleme seçenekleri ile eşyalarınız uzman ekiplerimizce paketleniyor. Ofis taşımada mobilya ve masa yoğunluğunda taşınma esnasında güvenli ve rahat olması için sökme işlemi gerçekleştiriyoruz. Eşya taşıma sürecinden sonra yeni alanlarınızda mobilyalarınızı yeniden monte ederek başarılı bir taşınma süreci hedefliyoruz. Taşınma söz konusu olduğunda alanında öncü firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanarak ofisleriniz için en iyi taşınma hizmetini alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Nakliyat Hizmetleri

Ofis taşıma nakliyat hizmetleri dahilinde şehirlerarası ofis taşıma, şehir içi ofis taşıma, ofis parça eşya taşıma, asansörlü nakliye, paketleme ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerden kapsamında ofisinizi taşımak istediğiniz meydana gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için ayrı ayrı hizmetler sunuyoruz. Ofis taşıma esnasında karşılaşabileceğiniz zorlukları biliyor ve bu zorluklara özel geliştirdiğimiz kolay taşıma fırsatları ile sizlere hizmet sunuyoruz. Ofis taşıma işlemleriniz için bizleri tercih ederek asansörlü nakliyat hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı çok daha kısa sürede ve zarar görmeden taşıyarak başarılı bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Taşınma, taşıma işleri profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirildiğinde sorunsuz bir şekilde hallediliyor. Ama ev eşyalarını taşıma işi için farklı çözümler de üretilebilir. Ancak ofislerinizi, bürolarınızı taşımak istediğinizde Ada Nakliyat gibi sektörün önde gelen ve uzun yılların tecrübesine sahip bir taşımacılık şirketinin yardımını almanız gerekecektir. Ofis taşımacılığı profesyonel eller tarafından yapıldığında çok önemli avantajlar sağlayacaktır.

Top view of messy and full of moving boxes room

Ofis taşımacılığında öncelikli hedefler iş kaybının önlenmesi ve şirket için önemli olan bilgilerin dışarıya sızması riskinin engellenmesidir. Ada evden eve nakliyat şirketi ofislerinizin, iş yerlerinizin taşınması işinde bu konulara özel bir dikkat gösterecektir. Ofis eşyalarınız bölümler ya da bürolara göre paketlenecek, uygun biçimde ambalajlanacak ve isimlendirilecektir. De-montaj işlemleri, dosya dolaplarının boşaltılması veya çalışma masalarında bulunan malzemelerin, aksesuarların ambalajlanması işlemleri de dikkatli bir şekilde yapılır. Ambalajlanan büro eşyalarının üzerine sahibinin, bulunduğu bölümün ve odanın ismi yazılır. Yapılan ön çalışma sırasında yüksek gizliliği ve önceliği olan malzemelerin ambalajlanmasına ve taşınmasına ise özel bir ilgi gösterilir. Sonuçta ofis eşyalarınız sorunsuz bir şekilde ambalajlanır, önem ve isim sıralamasına göre taşınır ve araca yerleştirilir. Ofis ve büro taşımacılığı işinde iş kaybını önlemek önemli olduğundan, bu sistemle taşıma gerçekleştirilir ve ulaşılan yerde kısa sürede taşıma ve montaj işlemleri tamamlanır. Yani ofis eşyalarınızın ambalajlanması, taşınması, nakliyesi ve yeni iş yerine yerleştirilmesi işleri mümkün olan en kısa zaman içinde ve maksimum güvenlik koşulları sağlanarak gerçekleştirilir. Taşınan ofis malzemeleri Ada Nakliyat tecrübesinin ve nakliye sigortasının güvencesi altında bulunacaktır. Yani taşıma işi sırasında maddi kayıplara uğramanız söz konusu olmayacak.

Bu işin dikkatle incelenmesi gereken başka bir bölümü ise maliyeti olmalıdır. Ofis taşıma fiyatları olarak tespit edilen rakamlar gözünüze uygun gelebilir ya da yüksek olduğunu düşünebilirsiniz. Her durumda diğer seçenekler ile karşılaştırma yapmanız doğru olacaktır. Taşıma işini kendiniz ya da profesyonel hizmet vermeyen bir firma gerçekleştirdiğinde daha düşük bir rakama taşıma işini gerçekleştirebilirsiniz. Ama bu süreçte iş kaybına uğramanız ve muhtemel hasar risklerine katlanmanız gerekecektir. Yani başlangıçta çok ucuz olduğunu düşündüğünüz taşıma işi çok daha pahalıya mal olabilir. Bu riske girmemek akılcı bir şekilde davranmak olarak kabul edilebilir. O halde Ada nakliyat tarafından verilen kaliteli hizmetten faydalanmak mantıklı olacaktır. Bu şekilde elde edeceğiniz zaman tasarrufu ve eşyalarınızın güven içinde nakledileceği garantisi sayesinde, taşıma maliyetini önemli ölçüde aşağıya çekmiş olacaksınız.