Şişli evden eve nakliyat, ev eşyalarını eski adresinden yeni adresine tam zamanında taşınması için izlenecek adımları tasarlama, yapma ve denetleme sürecini gerçekleştirir. Taşınma işlemi için öncelikle sökülebilir parçalarda demontaj yapılır. Bu parçalar uygun büyüklükteki paketlere sarılarak paketlenir. Odalardaki bütün eşyalar taşıma aracına taşınarak orada depolanır. Ardından bildirilen adrese doğru hareket edilir. Yeni adrese getirilen eşyalar sırasıyla düzgün bir şekilde eve taşınır. Paketler açılır ve sökülen eşyalar tekrar kurulur. Ev sahibinin işaret ettiği noktalara eşyalar yerleştirilir. Firmamız saydığımız bütün bu hizmetleri eksiksiz olarak gerçekleştirmekte olup isteğe bağlı olarak yüksek güvenli depolarda eşyaları depolama hizmeti de vermektedir. Yeni adresiniz belli olana kadar eşyalarınız bu alanlarda ambalajlı olarak bekletilir.

Taşıma bedeli ne kadar? Sorusunu iki farklı başlık altında cevaplandıralım. İlki, İlçe şehirlerarası nakliye bedelinin yarıdan fazlasını yakıt gideri oluşturmaktadır.  İkincisi, İlçe evden eve şehir içi nakliye bedelinde yakıt gideri oldukça azdır. Her iki seçenekte ekip çalışanlarının giderini de unutmamak gerekir. Şehirlerarası nakliyede bu gider oldukça düşüktür. Ancak şehir içi nakliye de bu oranlar artmaktadır. Bunlar dışında paketleme giderlerini de eklemek gerekir. Her iki durumda da paketin sağlam ve dayanıklı olması gerektiğinden giderler aynıdır. Taşınma sürecinin sorunsuz ilerlemesi için firmamız ve müşteri taraflarının arasında açık ve net diyalog oluşturulması gerekir. Taşıma ücretinin ne kadar olduğu firma-müşteri görüşmesi sonrasında belirlenmektedir.

Şişli Evden Eve Nakliyat Neden Tercih Edilmelidir?

İnsanlar çeşitli zamanlarda çeşitli sebeplerde adreslerini değiştirirler. Kişisel eşyaların, resmi evrakların, değerli eşyaların güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması gerekir. Bunu için nakliye de profesyonel hizmete ihtiyaç vardır. Eşyalar, belirlenen sürede adrese teslim edilir. Şişli evden eve nakliyat sektöründe en önemli markası haline geldi. Taşınma esnasında bozulan düzeninizin yeniden kurulmasını firmamız sağlar. Bunlar dışında şu sebepler de sayılabilir; eşyalar ambalajlanır. Kutular, paketler ekip arkadaşlarımız vasıtasıyla araca taşınır. Bütün eşyalarınızın sığacağı araç temin edilmektedir. Ağır ve büyük eşyaları taşıma işlemi profesyoneller tarafından yapılmazsa ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Dolayısı ile işi erbabına bırakmak gerekir. Eşyalarınızı tam vaktinde adresinize ulaştırmayı garanti etmekteyiz. Bu durumda siz işlerinizle meşgul olurken firmamız eşyalarınızı taşımayı bir görev bilinci ile yerine getirecektir.

İlçe Evden Eve Nakliye Hakkında İpuçları

Taşınma sürecinde destek alınacak ekiplerin seçilmesinin yanı sıra evden eve nakliye konusundaki ipuçlarını bilmek süreci hızlandırıcı etki oluşturur. Mesela işletmenin sahip olması gereken resmî belgeler, eşyanın büyüklüğüne göre doğru araç tipinin seçilmesi, sigorta ile eşyaların güvence altına alınması gibi durumları bilmek önemlidir. Evden eve nakliye hizmetleri arasında asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma gibi çeşitli hizmetlerde vardır. Gerekli ekipmana ve belgelere sahip olmayan işletme, ekipler tespit edildiğinde yasal işlemler başlatılmaktadır. Hem yasal olarak iş yükümlülüğünü yerine getirmemekteler hem de insanların mağdur olmalarına neden olmaktadır. Eşyalar zarar görebileceği gibi fazla ücret talep edilmesi gibi olumsuzluklar da yaşanmaktadır. Bu durumda insanlara büyük sorumluluk düşmektedir. Bu tür mağduriyetlerin yaşanmaması için piyasanın iyi araştırılması gerekir. Kurumsal Şişli evden eve nakliyat firmamız sektöründe elde ettiği başarılar kaliteli hizmetin sonucudur. Profesyonel destek için firmamızın hizmet seçeneklerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Firmamız eşyalar için en doğru ambalaj türünün seçimini, taşıma için gerekli belgeleri derlemektedir. Eşyalar sigorta ettirilmektedir. Bu tür hizmetlerin önemi taşıma esnasında ortaya çıkmaktadır. Dolayısı ile hiçbir adımın atlanmaması gerekiyor. Bütün detaylar üzerinden defalarca geçmek gerekir. Yukarı da sayılan bütün ipuçları müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.